sobota 26. září 2015

Má módní značka Fairies of Vik Ladyla na fashion show v HK
Krásný den,


tyto fotky jsou z fashion show, kterou pořádal boutique Paradis v Hradci Králové na Velkém náměstí, kde se prezentovala i má značka Fairies of Vik Ladyla, která se specializuje na originální dámskou módu, zaměřující se především na šaty, sukně, kabátky..., které jen tak někdo nemá :))
Fairies of Vik Ladyla je vyjímečná nejenom ženskými střihy ale i pozitivní filosofií, kterou v sobě ukrývá každý hotový kus, pocházející z naší dílny.
Díky tomu že dokáži pracovat s pozitivními energiemi, tedy s energiemi přinášející do životů harmonii, lásku, štěstí...., jsem do každého šatu vložila "energetický program", přitahující do lidských životů např. hojnost, štěstí, spokojenost, lásku atd...  


Moc děkujeme za možnost naší prezentace na této fashion show!


Další fotografie na fb Fairies of Vik Ladyla 
a mém instagramu
  


...a na poslední fotografii v dálce i já :D
Šatky které mám na sobě, jsou také Fairies of Vik Ladyla.
Lépe jsou vidět v tomto článku.

4 komentáře:

 1. Gorgeous dear x thanks for sharing!

  www.thepinkelephantshoe.com

  OdpovědětVymazat
 2. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Obchod odkudkoli Váš čas je drahý. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat