neděle 3. ledna 2016

Poselství karet - Co v tomto týdnu dělat pro lepší životy zvířat? (A nejenom jejich.) - Týden 4. - 10. 1. 2016

Krásný večer,

tento článek je trochu jiný, než na který jste zvýklý, ale rozhodla jsem se  každý týden psát výklad karet na téma:

Co v tomto týdnu dělat pro lepší životy zvířat? (A nejenom jejich.)

2016 - Týden 1.
(Týden 4. - 10. 1. 2016)
Channeling Teresia Machačová 

(Text můžete kopírovat se zdrojem a autorem!)

Vybrala jsem si karty Síla zvířat od Steven. D. Farmer - manžel Doreen Virtue.
Steven je psychoterapeut, šaman a posel světla.

nebo na

Želva - Přestaň znásilňovat běh světa
Pro dobro každé živé bytosti na tomto světe (i ve Vesmíru) je důležité, aby jste respektovali bytí každého tvora (ostatních lidí, zvířat). Uvědomte si, že tím, když někoho pomlouváte či násilnými činny ovlivňujete jeho život (např. i manipulace), tak tím narušujete přirozený chod, který je nastaven Vesmírem. 
Tento chod je důležitý pro harmonický běh celého lidstva a všeho živého, abychom se dostali do vyšších energií.
Tím, že podporujete zabíjení zvířat (jakýmkoliv způsobem), tak je tento běh také narušován. Protože s každým zvířetem, které je chováno v NAPROSTO katastrofických podmínkách, ničíme akorát samy sebe. 
Je to způsobeno tím, že zvíře žije ve strachu a tento strach vysílá a celkově se tím snižuje vibrace naší planety a nejenom té. 
Ale prosím pochopte i to že, když sníte zvíře, které celý život takto trpí a bojí se, tak se jeho energie strachu uchovává v i produktech, které po jeho smrit konzumujeme či jinak používáme (maso, mléko, kůže…) a těmito nízkými energiemi je "napadana" energie i vás samých. A energie každé živé duše je tvořena vyššími energiemi a strach jej automaticky ji snižuje.
Je důležité si uchovávat a být obklopena vysokými energiemi, abychom mohli komunikovat s vlastní duší a pochopili, co je smyslem vašeho života. Jen tak můžete být zkutečně šťastni.

Shrnutí:
Tento týden se naučte to, aby jste extrémním způsobem nezasahovali do chodu světa a života. (I toho vlastního.) 
Uvědomte si, že vše se děje z nějakého důvodu. A když se budete snažit (až moc) události změnit, tak to neprospěje nikomu. 
Nepodporujte negaci v jakékoliv formě.Velryba - Cesta duše - Věnujte se svému poslání
Tato karta přesně navazuje na to, o čem jsem psala u předchozí karty.
Tím, že nebudetet zasahovat extrémním způsobem do života ostatních lidí (ani zvířat), tak si v sobě zachováte vyšší energie. (Samozřejmě jsou důležité i meditace, komunikace s Nebesy atd., aby jste byli obklopeni a vyzařovali pozitivní en.)
A působením pozitivna, se vám může začít otevírat zkutečná životní cesta - činnost, práce, poslání které vás bude zkutečně naplňovat, bavit….
Nebesa vám budou posílat různé nápovědy, které mohou přijít různými způsoby. (Např. ve formě stále opakujících se myšlenek, nutkání někomu zavolat, koupit si  knihu, navštívit kurz….) 
Ale vězte, že když si v sobě budete zachovávat pozitivní energie a požádáte Nebesa, aby vám pomáhali (nezapomeňte i poděkovat!), tak se vám dveře otevřou a budete překvapeni.
Jen mějte otevřené srdce a přistupujte ke všemu (i k sobě!!) s láskou, úctou a respektem.

Shrnutí:
Poproste o nalezení životního poslání - poděkujte.
Vyzařujte lásku, meditujte, naslouchejte srdcem - snažte se pochopit signály, které vám Nebesa posílají.Vlk - Ochránce
Protože otázka byla - Co v tomto týdnu dělat pro lepší životy zvířat? - tak se u této poslední karty budu věnovat především zvířatům.
Prosím, uvědomte si, že zvířata potřebují, aby se o ně a jejich domovy někdo staral a nenarušovalo se jejich přirození prostředí (příroda).
Zvířata a příroda jsou samy o sobě velice silné a moudré bytosti, s kterými lze snadno navázat komunikaci a porozumět jim. Ale mnoho lidí jejich řečí prozatím nerozumí. Tak vyzíváme  ty z Vás, kteří rozumí jazyku zvířat a přírody, staňte se jejich "tlumočníkem", aby jim porozumělo více lidí!
Staňte se jejimi ochránci tak, že budete jejich poselství a slova zasílat dále do světa! Budou vám za to nezkutečně vděční!

Shrnutí:
Staňte se ochráncem zvířat a přírody - jakýmkoliv způsobem! (Opět vám nebesa budou posílat různé vzkazy, které vám ukážou, jakou pomoc vykonat.)

Děkuji!

Channeling Teresia Machačová

(Text můžete kopírovat se zdrojem a autorem!)


1 komentář:

  1. Have a great week and new year.

    http://www.amysfashionblog.com/blog-home

    OdpovědětVymazat